Časté otázky

Určite máte pred pobytom v Moderných kúpeľoch Turčianske Teplice viaceré otázky. Všetky najčastejšie otázky hostí sme pripravili do tohto prehľadu, skúste si ich pozrieť a nájdete odpovede aj na tie vaše.

Aké sú možnosti parkovania?

Hotel Royal Palace*****

Pri príchode do hotela parkujte, prosím, pred liečebným domom Veľká Fatra. Pre vstup do hotela odporúčame použiť vchod od Kráľovskej dvorany (átrium). Bližšie informácie k systému parkovania ochotne poskytne recepcia hotela.

Kúpeľný hotel Veľká Fatra****

Klienti s vlastným autom môžu počas pobytu parkovať na našich parkoviskách za poplatok. Parkovanie sa nerezervuje vopred. Kľúče od parkovacích miest si môžete vyzdvihnúť hneď po príchode na recepcii LD Veľká Fatra. Za účelom vyloženia batožiny je možné využiť parkovacie miesta určené pre krátke státie /do 5 minút/, ktoré sa nachádzajú pred hlavným vchodom LD Veľká Fatra. V súvislosti s parkovaním odporúčame klientom dôsledne dodržiavať dopravné značky, neparkovať na pešej zóne, ani na iných miestach, kde nie je parkovanie v zmysle dopravných predpisov povolené. Bližšie informácie o našom parkovacom systéme Vám radi poskytneme na nasledovnom tel. č. +421 43 4913 301.

Rezidencia Opera*****

Každý apartmán má pridelené parkovacie miesto v areáli Rezidencie Opera s názvom Vášho apartmánu. Pri rezervácii uvediete ŠPZ automobilu a po príchode sa Vám automaticky otvorí brána. Parkovanie je v uzavretom objekte a je snímané kamerovým systémom so záznamom.

Galanda Apartments***

Každý apartmán má pridelené parkovacie miesto v areáli Galanda Apartments s názvom Vášho apartmánu. Parkovanie je snímané kamerovým systémom so záznamom.

Je možný neobmedzený vstup do bazénov?

Neobmedzený vstup je možný do 25m plaveckého bazéna Olympic, pričom je súčasťou ako bonusová služba rôznych pobytových balíkov. Tento vstup do bazéna môžu klienti využiť počas prevádzkových hodín.

Ako sa ku nám dostanete?

Do Turčianskych Teplíc je možné pricestovať autobusom, vlakom, prípadne vlastným autom. Cestovné spojenie autobusom alebo vlakom zistítie pohodlne na www.cp.sk.

Môžem si procedúry vybrať sám?

Z hľadiska produktového zaradenia je možno nami ponúkané pobyty rozdeliť na 3 základné druhy: liečebné, wellness a dovolenkové pobyty. Procedúry, ktoré sú zahrnuté do liečebných pobytov odporúča po absolvovaní vstupného lekárskeho vyšetrenia náš lekár. Niektoré špecializované (tzv. programové) pobyty sú zostavované s určitým zameraním (napr. na úľavu boľavému chrbtu, na prevenciu ochorení prostaty, na chudnutie, alebo unaveným manažérom a pod.) a tomu sú prispôsobené aj procedúry, ktoré sa do pobytu zaraďujú už pri jeho zostavovaní. V prípade, že Vám nevyhovuje žiadny zo štandardne ponúkaných pobytov a chcete si procedúry do pobytu vybrať sám, je možné zostaviť Vám pobyt „šitý na mieru“ špeciálne pre Vás podľa Vašich konkrétnych požiadaviek. Pri každom type pobytu je možné kedykoľvek si doobjednať extra procedúry.

Čo lieči naša termálna minerálna liečivá voda?

Indikácie u pacientov, ktorí dovŕšili 18. rok veku

onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, nervové choroby, choroby pohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, ženské choroby, choroby z povolania

Indikácie u poistencov, ktorí nedovŕšili 18. rok veku

onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, nervové choroby, choroby pohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, gynekologické choroby

Apartmány Rezidencia Opera

Dvojlôžková izba

Viac info Rezervovať

Apartmán

Viac info Rezervovať
Nepremeškajte žiadnu novinku

Prihlásením súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.

crm-text
crm-send